Все про влаштування лісів та риштовання


Коли зводять будівлі застосовують будівельні риштування, вежі, підмостки, драбини, так само колиски. Для оздоблювальних робіт по фасадах використовують трубчасті ліси, люльки, вежі, а для оздоблювальних робіт усередині будівель — інвентарні підмостки.

Про пристрої, що полегшують будівельні роботи на висоті, що перевищує зріст людини.

Ліси зазвичай встановлюються землі. Підмостки можна встановити на землі та при міжповерхових перекриттях. Підмостки та ліси можна виготовляти металевими, дерев'яними, а також металодерев'яними. Металеві трубчасті ліси без болтів - це каркасна конструкція, яка складається з рагелів та стійок.

Фотографії де про пристрої, що полегшують будівельні роботи на висоті, що перевищує зріст людини.

Коли зводять будівлі застосовують будівельні риштування, вежі, підмостки, драбини, так само люльки.
Для оздоблювальних робіт по фасадах використовують трубчасті риштування, люльки, вежі, а для оздоблювальних робіт усередині будівель — інвентарні та підмостки.
Ліси зазвичай встановлюються на землі. Підмостки можна встановити на землі та при міжповерхових перекриттях. Підмостки та ліси можна виготовляти металевими, дерев'яними, а також металодерев'яними.
Металеві трубчасті ліси без болтів - це каркасна конструкція, яка складається з рагелів та стійок. Вони з'єднуються патрубками та гаками без використання болтів. Монтаж лісів розпочинають після того, як відійдуть поверхневі води. Потім ущільнюють ґрунт там, де будуть ліси.


Щоб зібрати ліси потрібно розпланувати майданчик, розбити всі осі, зробити розмітку та укладання опорних підкладок, потім встановити черевики під стійки та добре зміцнити їх. Після чого на опорні черевики по черзі встановити дво- і чотириметрові стійки, укласти настил, встановити перила, закласти анкери в стіни і прикріпити до них ліси. На початку вздовж стін встановлюються стійки. Це робиться з кроком близько 2м в два ряди, потім з'єднують ригелями. До стійк з кроком 1м по висоті приварюються патрубки, до яких кріпляться гаки ригелів. Потім до стіни кладуть дощаті щити завтовшки близько 40 мм. У процесі шви стін для кріплення лісів закладають анкери. Далі вертикально встановлюють стійки, а ригелі встановлюються горизонтально. Потім усі перевіряють рівнем та схилом. У міру потреби ліси нарощуються.
Універсальні металеві ліси можна використовувати незалежно від рельєфу місцевості та контурів будівель. Їх можна використовувати, коли потрібна кладка будівель заввишки до 40м. Також можливо при обробці будівель до 60м.
Це просторова каркасна конструкція, яка збирається з окремих металевих труб. Труби з'єднуються спеціальними хомутами. Для настилу таких лісів використовують дерев'яні щити, які виготовляються з хвойних обрізних дощок. Монтаж проводять на утрамбованому майданчику по ярусах.
Підмости- це одноярусна конструкція, яка використовується при необхідності переміщення по фронту робіт. Вони використовуються при цегляній кладці, а також усередині приміщень для виконання оздоблювальних робіт.

Інші цікаві статті про будівництво та монтаж екодому


Все про влаштування лісів та риштовання

Про пристрої, що полегшують будівельні роботи на висоті, що перевищує зріст людини.


Оздоблення зовнішньої стіни з ракушняку

Правильний вибір сумішей для робіт з обробки стін з ракушняку


Повернутись читати про монтаж екобудинку

Будівництво та монтаж екодому - читати далі...