Натуральний камінь мармур


Натуральний мармур – це зернисто-кристалічна гірська порода, яка утворюється після перекристалізації доломітів та вапняків. Різна міра кристалізації надає мармуру певного кольору і міцності.

Мармур як декоративний і оздоблювальний матеріал

Мармур користується величезною популярністю з багатьох причин. Головна його перевага – універсальність. З нього можна виготовляти як великі, так і дрібніші декоративні елементи. Сходи, колони, статуї, каміни, арки, підвіконня, стільниці - все це можна зробити з мармуру. Ще одна важлива якість – довговічність. Мармур стійко переносить вологу та холод і здатний служити віками.

Фотографії де мармур як декоративний і оздоблювальний матеріал

Натуральний камінь мармур

Мармур відомий людям уже багато тисячоліть і використовується як декоративний і оздоблювальний матеріал з часів Стародавньої Греції. Довгий час він був основним будівельним матеріалом для будівництва палаців, храмів, статуй. Багато споруд збереглися до наших днів завдяки довговічності каменю. Особливу популярність він отримав у Стародавньому Римі. У перекладі з грецької «мармур» означає сяючий, блискучий камінь.

Натуральний мармур – це зернисто-кристалічна гірська порода, яка утворюється після перекристалізації доломітів та вапняків. Різна міра кристалізації надає мармуру певного кольору і міцності. Камінь буває різних кольорів, але можна виділити два основні його види: білий і кольоровий. Кольоровий мармур жовтого, чорного, сірого, рожевого, коричневого, сірого, червоного, зеленого відтінків зазвичай має прожилки з цементу, Це надає йому особливої краси. Вироби з білого мармуру також відрізняються особливою красою та неповторністю. Також камінь чудово поєднується з іншими будівельними матеріалами, має багато переваг та прикрашає приміщення. Не дивно, що ціна на мармур висока, але вона повністю компенсується якістю.

Натуральний мармур

Мармур користується величезною популярністю з багатьох причин. Головна його перевага – універсальність. З нього можна виготовляти як великі, так і дрібніші декоративні елементи. Сходи, колони, статуї, каміни, арки, підвіконня, стільниці - все це можна зробити з мармуру. Ще одна важлива якість – довговічність. Мармур стійко переносить вологу і холод і здатний служити століттями. Крім того, мармур дуже зручний і легкий в обробці. В'язка та пластична структура не дозволяє йому розколюватися на великі шматки. Тому з цього каменю можна виготовляти дуже дрібні вироби будь-якої форми. Його поверхню зручно шліфувати та вирівнювати, згладжуючи шорсткості. Також можна полірувати, щоб поверхня виблискувала та стала ідеально гладкою. До того ж мармур не вимагає особливого догляду, зберегти його досить просто. Досить щодня протирати. І, оскільки це камінь, він абсолютно екологічний.

Якщо Ви вибрали мармур для обробки приміщення, важливо правильно визначити потрібну його товщину. Вона залежить від того, який предмет Ви збираєтесь прикрашати за його допомогою. Наприклад, для покриття мармуром підлоги та стін, товщина мармурової плитки не повинна бути дуже великою. Це може призвести до проблем і додасть ваги стінам.

Інші цікаві статті про екологічно чисті будівельні матеріали


Бамбукові дошки

Стильний, довговічний, екологічний матеріал для укладання підлог - дошка з бамбука


Властивості пінобетону

Пінобетон - будівельні характеристики і теплопровідність


Глина як будматеріал

Використання глини в будівництві екобудинків


Метал та дерево в конструюванні

Сходи з металу та дерева в екологічному будівництві


Натуральні фарби

Натуральні фарби в будівництві екологічних споруд


Натуральний камінь мармур

Мармур як декоративний і оздоблювальний матеріал


Очерет у будівництві

Народний матеріал екологічного будівництва болотяний очерет


Перлітовий розчин

Екологічність, теплозбереження та міцність перлітового розчину


Утеплення будинку ековатою

Ековата - екологічно чисте целюлозне утеплення будинку


Шкідливі та безпечні будматеріали

Вибір на користь натуральних і уникати синтетичних, або включають хімічні добавки будматеріали.


Повернутись читати про екологічні будматеріали

Екологічно чисті будівельні матеріали - читати далі...