Натуральні фарби


Натуральні будівельні фарби - це природні матеріали, що використовуються в фарбування і виготовляються зі складників, які здебільшого походять з природи, таких як рослинні екстракти, мінеральні пігменти та олії.

Натуральні фарби в будівництві екологічних споруд

Історія натуральних фарб налічує понад 30 000 років. Вже в первісно-общинному суспільстві печерні люди використовували рослинні барвники для фарбування вироблених шкір та шкір. Найпростіший орнамент та примітивні малюнки можна бачити і на стінах печер. Тобто людина завжди намагалася якось оформити кольором середовище, в якому він жив і предмети, якими він користувався. Особливо намагалися виділити предмети культу та релігійного поклоніння. Щоб фарба з них не обсипалася, не вицвітала та не вигоряла, їх покривали найпростішим деревним або мінеральним лаком.

Фотографії де натуральні фарби в будівництві екологічних споруд

У наш час ми також передаємо свої відчуття та настрій за допомогою поєднання кольорів. Аж до 19-го століття необхідна сировина для фарб і лаків бралася безпосередньо в мінеральній або рослинній природі і не піддавалася особливому обробленню. Вапняний розчин, віск, смола хвойних дерев, дьоготь, білок яйця, тваринний клей і т. д. У середині 19-го століття почався розвиток хімічної промисловості, а з ним і поява нових, штучних лакофарбових покриттів. В основному це продукти переробки нафти та вугілля. Збільшення виробництва товарів створило попит на лаки та фарби, отримані хімічним шляхом. Натуральні будівельні фарби, натомість не містять шкідливих речовин, що робить їх екологічно чистим вибором для будівництва енергоефективних та здорових будинків. Крім того, такі фарби мають багато інших переваг, таких як відмінна адгезія до поверхні, захист від УФ-променів та висока стійкість до зносу.

Ці синтетичні покриття коштували набагато дешевше за натуральні, висихали набагато швидше, буквально миттєво (емаль), а з різними добавками набували високої опірності, підвищеної стійкості до впливу високих і низьких температур, неприродного блиску та яскравості. Саме ці якості використовуються при захисті та фарбуванні предметів промислового виробництва та обладнання, машин, верстатів, морських та річкових суден, літаків, автомобілів. Однак більшість таких фарб виділяють шкідливі для людини речовини, багато з яких з часом накопичуються в організмі, що призводить до хронічних захворювань. Крім цього, все більше людей страждають на алергію на хімічні речовини, а самі хімічні виробництва завдають шкоди навколишньому середовищу. strong> та фарби. Звичайно, вони довго сохнуть (мінеральна олія у складі масляних фарб), але потім більше не виділяють ніяких речовин, тим більше шкідливих, у них природний і приємний колір, вони «дихають», тобто пропускають повітря і, зрештою, навіщо забувати традицію, перевірену тисячоліттями.

Інші цікаві статті про екологічно чисті будівельні матеріали


Бамбукові дошки

Стильний, довговічний, екологічний матеріал для укладання підлог - дошка з бамбука


Властивості пінобетону

Пінобетон - будівельні характеристики і теплопровідність


Глина як будматеріал

Використання глини в будівництві екобудинків


Метал та дерево в конструюванні

Сходи з металу та дерева в екологічному будівництві


Натуральні фарби

Натуральні фарби в будівництві екологічних споруд


Натуральний камінь мармур

Мармур як декоративний і оздоблювальний матеріал


Очерет у будівництві

Народний матеріал екологічного будівництва болотяний очерет


Перлітовий розчин

Екологічність, теплозбереження та міцність перлітового розчину


Утеплення будинку ековатою

Ековата - екологічно чисте целюлозне утеплення будинку


Шкідливі та безпечні будматеріали

Вибір на користь натуральних і уникати синтетичних, або включають хімічні добавки будматеріали.


Повернутись читати про екологічні будматеріали

Екологічно чисті будівельні матеріали - читати далі...