Оздоблення зовнішньої стіни з ракушняку


Як правило, обробка конструкції з ракушняку передбачає специфічну структуру цього матеріалу. По-перше, це високе водопоглинання, низька міцність та мала теплопровідність.

Правильний вибір сумішей для робіт з обробки стін з ракушняку

Найчастіше традиційне оздоблення передбачає використання цементно-піщаного або цементно-вапняного розчину. Вони мають високу паропроникність, але погано зчіплюються з каменем, тому не можуть захистити пористу конструкцію від вологи, яка виготовлена з черепашника. А все тому, що такі розчини самі є водопоглинаючими. Крім цього, традиційні розчини володіють низькими водоутримуючими здібностями, таким чином, вони не можуть бути використані на пористих поверхнях, тому що це може призвести до погіршення використовуваних характеристик.

Фотографії де правильний вибір сумішей для робіт з обробки стін з ракушняку

Стіни з ракушняку

стіни з ракушняка

Найчастіше, для обробки стін черепашковим матеріалом, використовуються сучасні сухі суміші, які позбавлені всіх недоліків, що були перераховані вище. Технологія оздоблення передбачає кілька етапів. На першому етапі здійснюється ґрунтування поверхні глибоко проникаючими засобами. Це необхідно для зміцнення поверхні та зниження її водопоглинання. На другому етапі здійснюється вирівнювання поверхні, з використанням штукатурної суміші, яка виготовлена на основі цементу. І останній. Третій етап, передбачає нанесення декоративної штукатурки, яка виготовлена на цементній основі і використовується для того, щоб знизити водопоглинаючі якості конструкції, а також надати їй привабливості. властивості поверхні. Якщо проводити обробку зовнішньої стіни з черепашника за даною технологією, то можна забезпечити досить високу паропроникність та низьке водопоглинання конструкції, а також збільшити експлуатаційну надійність.

Інші цікаві статті про будівництво та монтаж екодому


Все про влаштування лісів та риштовання

Про пристрої, що полегшують будівельні роботи на висоті, що перевищує зріст людини.


Оздоблення зовнішньої стіни з ракушняку

Правильний вибір сумішей для робіт з обробки стін з ракушняку


Повернутись читати про монтаж екобудинку

Будівництво та монтаж екодому - читати далі...