Технологія "Корвуд" або Гліночурка


Технологія корвуду є технологією, яку використовують при будівництві в певних обсягах, адже вона дозволяє зменшити витрати на будівництво. Також сприяє оптимізації ціни на будівництво і забезпечує високу якість матеріалів, які використовуються.

Технологія будівництва "Корвуд" або так звана Гліночурка

"Кордвуд" або "глиночурка", це екологічний і дешевий метод спорудження будівель, в якому "дрова" або очищені від кори короткі поліни укладаються один на одного за допомогою цементного або саманного розчину. Стіни, як правило, будуються таким чином, щоб шматки дерева виступали з розчину на кілька сантиметрів.

Фотографії де технологія будівництва "корвуд" або так звана гліночурка

Стіни зазвичай мають товщину приблизно в 50-70 см, хоча в північних країнах, товщина стін з глиночурки може досягати і позначки в 90 см. Будинки з глиночурки привабливі з кількох точок зору. По-перше, це зовнішній вигляд. Такий будинок має естетичний та новаторський вигляд, цінителі екодизайну його обов'язково оцінять. Якщо споруда з глиночурки зводиться круглою, це максимізує внутрішній простір приміщення і робить його ще красивішим. Також технологія глиночурки — це відмінна економія ресурсів і простота в конструюванні будівлі. Дерево зазвичай становить близько 40 - 60% масиву стіни, решта складається з розчину та теплоізолюючого матеріалу. Ця технологія дозволяє зробити будівлю безпечною і надійною.

Інші цікаві статті про будівництво будинків з глиночурки або як побудувати будинок з глини та колод.


Будівництво дому з глиночурки

Особливості мурування будинку з глиночурки


Найчастіщі питання про будинки з глиночурки

Питання, що виникають при будівництві будинків з колод та глини


Недоліки будівництва з глиночурки

Недоліки технології будівництва з колод та глини


Переваги технології "Корвуд"

Переваги глиночурки перед іншими видами будівництва


Технологія "Корвуд" або Гліночурка

Технологія будівництва "Корвуд" або так звана Гліночурка