Шкідливі та безпечні будматеріали


Шкідливі або небезпечні будівельні матеріали - це матеріали, які можуть мати негативний вплив на здоров'я людини та довкілля під час будівництва та експлуатації будівель.

Вибір на користь натуральних і уникати синтетичних, або включають хімічні добавки будматеріали.

Всі будівельні матеріали можуть бути абсолютно екологічними та безпечними, а також і становити певну загрозу для нашого з вами життя. Не важливо, чи купується щебінь, цемент чи шпалери – для ремонту та будівництва варто обирати чисту, нешкідливу продукцію. Найбезпечнішими можна вважати ті матеріали, з яким людина поводиться вже багато століть. Вони повинні мати природне походження.

Фотографії де вибір на користь натуральних і уникати синтетичних, або включають хімічні добавки будматеріали.

Всі будівельні матеріали можуть бути абсолютно екологічними та безпечними, а також і становити певну загрозу для нашого з вами життя.

Не важливо, чи купується щебінь, цемент чи шпалери – для ремонту та будівництва варто обирати чисту, нешкідливу продукцію. Найбезпечнішими можна вважати ті матеріали, з яким людина поводиться вже багато століть. Вони повинні мати природне походження. Сюди відноситься деревина та камінь. Вони абсолютно безпечні, допоможуть створити сприятливий, комфортний мікроклімат у будинку. Камінь та дерево – ті матеріали, які також допомагають відновлювати сили. Але вони не позбавлені мінусів. Деревина в дні така міцна, вона горить. Камінь – матеріал дорогий, при зведенні багатоповерхових будинків про економію взагалі не йдеться. Тому в сучасному будівництві застосовується матеріал, що складається з натуральних компонентів: бетон, скло, цегла. Ці матеріали шкоди здоров'ю не завдадуть.

На нашому ринку також надаються ті матеріали, які виділяють токсини в процесі експлуатації. Серед них можна виділити полімери, матеріали зі спеціальними добавками, які впливають на пластичність, міцність. Всі речовини, призначені для теплоізоляції, виділяють багато токсинів. Пальма першості належить поліуретану. Застосування пінопласту може спровокувати хворобу тромбозу, інфаркт. У пінополістиролі та екструдованому полістиролі міститься гексабромоциклододекан, його називає ще ГБЦДР. Такий елемент застосовується як добавка, що запобігає горінню. Хімічна європейська агенція проводила свої дослідження. Встановили, що така сполука надто небезпечна для людини, тому в списку шкідливих речовин вона посідає перше місце. Ті будматеріали, основа яких – ПВХ, вважаються основними джерелами високого вмісту металу в повітрі. При накопиченні в організмі викликають розвиток раку. Найбільш небезпечні матеріали – фарби та низькоякісні лаки, де міститься багато міді та свинцю, толуолу, крезолу та ксилолу.

Пам'ятайте, що на першому плані стоїть здоров'я, а потім уже все інше.

Інші цікаві статті про екологічно чисті будівельні матеріали


Бамбукові дошки

Стильний, довговічний, екологічний матеріал для укладання підлог - дошка з бамбука


Властивості пінобетону

Пінобетон - будівельні характеристики і теплопровідність


Глина як будматеріал

Використання глини в будівництві екобудинків


Метал та дерево в конструюванні

Сходи з металу та дерева в екологічному будівництві


Натуральні фарби

Натуральні фарби в будівництві екологічних споруд


Натуральний камінь мармур

Мармур як декоративний і оздоблювальний матеріал


Очерет у будівництві

Народний матеріал екологічного будівництва болотяний очерет


Перлітовий розчин

Екологічність, теплозбереження та міцність перлітового розчину


Утеплення будинку ековатою

Ековата - екологічно чисте целюлозне утеплення будинку


Шкідливі та безпечні будматеріали

Вибір на користь натуральних і уникати синтетичних, або включають хімічні добавки будматеріали.


Повернутись читати про екологічні будматеріали

Екологічно чисті будівельні матеріали - читати далі...