Проектування та будівництво екологічних будинків з природних та екоматеріалів

Будівництво екологічних будинків передбачає зведення об'єкта, який задовольняє лише реальні потреби людей, які живуть у ньому. Величезні будинки, створені для підтримки іміджу і престижу, самі по собі порушують екологічну ідеологію, так як марно витрачають ресурси планети, як з боку витрати будматеріалів і виробництва відходів, так і з боку енергії, яка марно витрачається. на підтримку такого будинку.

Фотографії де проектування та будівництво екологічних будинків з природних та екоматеріалів

У традиційному будівництві використовується багато речовин, що мають канцерогенні та токсичні властивості, наприклад, це азбест, мінеральна вата спресована фенол формальдегідними смолами, пінопласт, безліч видів лаків та фарб.

Екобудівництво

Багато шкідливих матеріалів може бути замінено на природні або повторно перероблені. У екобудівництві важливо також мінімізувати застосування важкої будівельної техніки, що забруднює повітря, та компонентів будинку, вироблених на великих промислових підприємствах. Також небажано використовувати великі обсяги деревини. Незважаючи на комфортний та корисний клімат, що створюється у дерев'яному будинку, деревина відноситься до ресурсів, які відновлюються дуже повільно.

В ідею будівництва екологічних будинків має бути закладено принцип дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження родючого шару ґрунту та дерев на території ділянки.
Новий будинок повинен гармонійно вписуватися в існуючий ландшафт, по можливості не порушувати, а відповідати йому.

Екологічне будівництво