Теплові насоси - краще енергоефективне рішення альтернативного опалення

Тепловий насос це технологія, що використовує енергію з терміналу на низькій температурі для підвищення температури з призначенням для приготування гарячої води. Вона діє використовуючи технологію компресії газу. Для працювання теплового насосу потрібен електричний джерело живлення. Тепловий насос підвищує температуру, перетворюючи електричну енергію на тепло.

Фотографії де теплові насоси - краще енергоефективне рішення альтернативного опалення

Тепловий насос- це енергоефективна установка, що дозволяє опалювати будинок та забезпечувати його гарячою водою за рахунок тепла навколишнього середовища - ґрунту, повітря, води. Найпоширеніший вид теплонасоса - ґрунтовий. При встановленні такого теплового насоса в ґрунті пробуровується свердловина в кілька десятків метрів завглибшки, після чого в свердловину укладаються труби, якими циркулює теплоносій. Оскільки ґрунт на такій глибині весь рік зберігає позитивну температуру, теплоносій прогрівається до температури 8-12°С. Після цього компресор, встановлений у будинку, стискає холодоагент настільки, що останній розігрівається до температури 70-80 С. Це високопотенційне тепло і надходить у радіатори опалення та систему гарячого водопостачання екодома.

Сонячні батареї

Вони використовуються для підвищення енергетичної ефективності процесу та для зменшення потреб в енергії. Теплові насоси значно знижують розрахунки за енергоресурси, надаючи можливість замінити природніми, хімічні палива такими як вугілля, газ, нафтопродукти. Використання теплових насосів для опалення будинку стає корисним вирішенням, бо вони допомагають зменшити викиди забруднюючих речовин і знизити кількість витрат енергії на опалення. Також теплові насоси підвищують енергетичну ефективність, завдяки чому можна заощадити на рахунках за опалення.