Вітрові генератори електроенергії

Енергія вітру, це один з найбільш надійних альтернативних джерел енергії, так як повітряні маси переміщуються і взимку і влітку в будь-який час доби. Щоб встановити вітряну електростанцію, не потрібно отримувати жодних дозволів від влади, а ось щоб провести дроти до ділянки потрібно багато дорогої бюрократичної тяганини тощо.

Фотографії де вітрові генератори електроенергії

 На ринку є цілий ряд різновидів вітрогенераторів як за розміром так і за типом. Ветрогенератор з горизонтальною віссю дешевше, але створює більше шуму і вібрацій, тоді як вертикально-осьовий вітряк, не дивлячись на велику вартість, видає номінальну потужність при нижчих швидкостях вітру, що більш ефективно в наших регіонах. Для міста так само використовують тільки вертикальні вітрогенератори невеликих потужностей, щоб не створювати зайвого шуму та вібрацій.

Вітрогенератор

Вітряк безпечний у використанні та самостійно переводиться у флюгерне положення при штормовому вітрі. Також вітроустановка не вимагає ніякого сервісного обслуговування і працює автономно. Термін окупності — вітрогенератора — 4-6 років. Далі він починає безкоштовно давати вашому екодому чисту зелену енергію.

Ознайомитись з усім асортиментом вітрогенератора Ви можете в екологічному інтернет магазині Екоіст у розділі купити вітрогенератори.