Твердопаливні котли опалення

Дровяні печі є цілком ефективним видом альтернативного опалення. Вони використовують природні ресурси, такі як дрова або вугілля, щоб постачати тепло для дому або будинку. Дровяні печі дозволяють людям користуватися дешевшим та більш зручним джерелом опалення. Вони працюють дуже ефективно, завдяки їх ефективній регулюваній температурі.

Фотографії де твердопаливні котли опалення

Дровʼяні печі здатні працювати як на деревині, так і на паливі з біомаси, такому як брикети з пресованого соняшникового лушпиння , соломи та іншому вуглецево-нейтральному паливі.
Найкращий спосіб опалити приватний екодом, якщо використовувати енергію сонця, вітру та надр землі немає можливості - це дров'яна піч з водним контуром.

Сонячні батареї

Біомаса, що спалюється в топці, буде нагрівати воду через встановлений в ній змійовик і розносити тепло в радіатори опалення і труби в теплих підлогах.
Щоб забезпечити максимальну екологічність системі теплопостачання свого будинку, краще купувати як паливо не валений ліс, а відходи з тартак, а ще краще брикети з відходів сільського господарства.