Одним з основних викликів при будівництві з мішків із землею є вологість. Волога земля може призвести до розвитку плісняви та грибка, знизити міцність стін та зменшити теплоізоляцію.
Будівництво з мішків із землею є досить популярним варіантом серед еко-будівництва. Однак, перед початком будівництва слід враховувати вологість ґрунту, на якому буде будуватися будинок з мішків із землею. Якщо земля дуже волога, то це може спричинити проблеми зі стабільністю будівлі, а також привести до розвитку грибків, плісняви та інших проблем з вологістю.
Перш за все, необхідно провести тест на вологість ґрунту. Якщо відсоток вологості перевищує 20%, будівництво з мішків на такому ґрунті може бути проблематичним. В такому випадку, необхідно вжити заходів для зменшення вологості ґрунту. При будівництві з мішків із землею у вологих місцевостях, слід звернути особливу увагу на питання вологості. Загальні принципи: Використовувати максимально легкі ґрунти, які тільки зможете знайти, щоб будинок завжди залишався прохолодним і в ньому не було б душно. Застосовувати мінімальну кількість дерева та металу, щоб уникнути гнилі, іржі та термітів. Вибирати ті проекти для будівництва, які укріплені частими підпорами, колонами та контрфорсами. Переконається, що дощова вода витікає подалі від основ усіх стін. Розміщувати будову на височині, або викопати рів навколо неї. Використовувати пароізоляцію під підлогою та між будь-якими контактами бетону до землі. Створити водонепроникний шар біля основи будівлі не менше 60 см заввишки.
Найцікавіше про будівництво будинку з мішків із ґрунтом
Як правильно будувати будинок з мішків із землею в умовах природної високої вологості
Правила зовнішнього оздоблення будинку з мішків набитих землею
Як надати міцності будинку побудованому з мішків набитих ґрунтом
Як провести тест придатності ґрунту для будівництва будинку з мішків із утрамбованим ґрунтом
Правила укладання ґрунту в мішки для будівництва
Будівництво будинку з мішків набитих ґрунтом - читати далі...