Будинок з кераміки - цегляний будинок


Будинок з кераміки - це житлова будова високої якості, оскільки стіни будуються з великих керамоблоків з безліччю повітряних порожнин. Такий матеріал екологічний, практичний, його можна швидко укладати під час будівництва і зберігає тепло будинку.

Будинок із керамічних блоків - технологічні нюанси

Керамічний блок - будівельний матеріал нового покоління. Він перевершив усі різновиди матеріалів для будівництва будинків та котеджів, такі як цегла чи газоблок. Цей матеріал є недешевим, але його якість відповідає ціні. Цей матеріал є екологічно чистим, теплоощадним будівельним матеріалом. Будинки з керамічних блоків не вимагають утеплення, блоки укладаються на тонкий шар розчину, що передбачає значну економію під час будівництва. Блоки є великоформатними та легкими. У стін із керамічних блоків висока звукоізоляція.

Фотографії де будинок із керамічних блоків - технологічні нюанси

Керамічний будинок

Будинок, побудований з керамічних блоків, може похвалитися екологічністю, високими тепло та звукоізолюючими властивостями, гарною теплоємністю та паропроникністю.Керамблок має високу теплову інертність і дає можливість зводити зовнішні стіни будинку товщиною в один блок без додаткової теплоізоляції (блок товщиною в 380-510 мм).

Керамоблоки

Ще одна перевага керамблока в тому, що при своїх високих теплоізоляційних властивостях він не втрачає в міцності. Якісний керамблок має клас міцності М100-М150.

Виготовлений з натуральної глини, цей матеріал має нульовий рівень токсичності.

Керамічний блок, за рахунок своєї капілярної структури, забезпечує хороший вологообмін. Повітряні порожнечі в блоках служать відмінним звукоізолятором, рівень звукопоглинання керамблоку — приблизно 50 Дб. Будувати будинок з керамблоків швидше і зручніше ніж зі звичайної цегли. Один керамічний блок за розмірами відповідає 15-ти цеглам, що прискорює процес зведення стін і економить будівельний розчин

Інші цікаві статті про будівництво котеджів із цегли - переваги цегляних будинків


Будинки з керамзитобетону та керамічних блоків

Будинки з керамзитобетону та керамічних блоків або тепла кераміка


Будинок з кераміки - цегляний будинок

Будинок із керамічних блоків - технологічні нюанси


Повернутись читати про переваги будинків із цегли

Будівництво котеджів із цегли - переваги цегляних будинків - читати далі...