Геодезичні куполи в основі конструкцій купольних будинків та геодезичний купол як дах круглого будинку

Купальні будинки вважаються найбільш енергозберігаючими завдяки низькій тепловіддачі сфери та високій обтічності. Низький рівень теплообміну у геосфери найменші, оскільки тільки сфера має найменшу площу поверхні при найбільшому внутрішньому обсязі. Будматеріалів із тієї ж причини теж потрібно менше. Опалювати такий будинок при центральному розміщенні джерела тепла буде набагато економічніше. Загалом геокуполи є однією з найкращих технологій будівництва.

Фотографії де геодезичні куполи в основі конструкцій купольних будинків та геодезичний купол як дах круглого будинку

Геосфера

Зведення купольного будинку здійснюється, як правило, за добре відомою технологією каркасного будівництва, але є низка відмінностей, які можна віднести до переваг.

Побудувати купольний будинок можна силами звичайної будівельної бригади середньої кваліфікації або самостійно. Весь процес зведення купольного будинку можна розділити на 2 етапи:

  1. Розрахунок, виготовлення та складання каркаса купола.
  2. Виконання інших, стандартних робіт, як то - виготовлення фундаменту, влаштування покрівлі, підлоги, встановлення вікон та дверей, внутрішні оздоблювальні роботи, і т.д.

Геосфера купольний будинок

Складними та трудомісткими тут є тільки роботи з розрахунку та виготовлення каркаса купола. Сама збірка не вимагає спеціальних знань, а для виконання "стандартних" робіт завжди можна залучити бригаду будівельників, які мають достатній досвід у каркасному будівництві. Справа в тому, що купольний будинок будується "навпаки" - спочатку зводиться дах і стіни ("закривається периметр"), після чого будинок утеплюється, встановлюються внутрішні перегородки та поверхи, здійснюються роботи з внутрішнього оздоблення. Вже через кілька днів після початку будівництва, - як тільки зібраний і обшитий каркас, - можна в комфортних умовах продовжувати всі інші роботи. бані в "тепличних" умовах, тому що геодезичний купол - дуже міцна конструкція, що має малу вагу. Його легко пересунути за допомогою домкратів та важелів.

Геосфера купольний будинок

<

Для будівництва купольного будинку не потрібна спеціальна будівельна техніка. Купольна конструкція має невелику вагу і для її встановлення досить стрічкового дрібнозаглибленого фундаменту. Сам геодезичний купол - це конструктор, всі деталі якого переносяться та встановлюються вручну. Для будівництва великих куполів знадобляться будівельні риштування та сходи.

Будівництво купольного будинку здійснюється швидко. - Зазвичай на це потрібно не більше 1-2 місяців, а, отже, тепер зовсім необов'язково починати будівництво в березні, щоб встигнути вселитися до будинку до початку осінніх холодів. Додатковий плюс - зниження витрат на оплату праці робітників.


Інші цікаві статті сайту


Штучний камінь та його застосування

Застосування штучного каменю в будівництві, обробці та виготовленні меблів


Найчастіщі питання про будинки з глиночурки

Питання, що виникають при будівництві будинків з колод та глини


Вибір ділянки для будівництва по феншуй

Створення затишного житла на основі стародавніх законів гармонії, що сприяють доброму самопочуттю та процвітанню людей


Будинки з дерева та їх види

Різновиди дерев'яних будинків


Перлітовий розчин

Екологічність, теплозбереження та міцність перлітового розчину


Різновиди сонячних батарей

Монокристалічні чи полікристалічн: як вибрати найбільш підходящий варіант для вашого проекту


Цоколь, відмостка та облицювання дерев'яного будинку

Оштукатурювання цоколя, облаштування вимощення та облицювання дерев'яного рубаного будинку


Утеплювачі для дерев'яного будинку

Пакля, льноватин і джут як утеплювач дерев'яного будинку


Будинки з керамзитобетону та керамічних блоків

Будинки з керамзитобетону та керамічних блоків або тепла кераміка


Будинок з термобрусу

Будівництво будинку з утепленого клеєного бруса


Історія саманних будинків

Перші згадки про будівництво з соломи та глини