Як зібрати зруб


Як зібрати зруб? Це запитання, яке цікавить багатьох людей, які планують побудувати зруб своїми руками. І хоча будівництво зруба вимагає деяких навичок та досвіду, процес зібрання може бути досить простим і доступним.

Особливості будівництва зрубу

Будівля будинку або лазні - справа серйозна, і перший зруб, що попався, для цієї мети не підходить. Тому в першу чергу необхідно правильно вибрати зруб. Для довговічності споруди потрібно, щоб колоди були ідеально рівними - саме така їх якість дозволить уникнути проміжків між ними при здійсненні будівництва.

Фотографії де особливості будівництва зрубу

Перш за все, необхідно підготувати необхідні матеріали та інструменти, включаючи дерев'яні бруски, верстак, пилу, молоток, цвяхи та інше. Потім, за допомогою пилки та молотка, дерев'яні бруски обрізаються та збираються в каркас зрубу. Після збирання каркасу, необхідно закріпити дерев'яні дошки на стіни та стеля, використовуючи цвяхи та молоток. Після цього, необхідно утеплити зруб та змонтувати дах. Важливо пам'ятати, що будівництво зруба вимагає уваги до деталей та правильного використання інструментів. Для досягнення найкращого результату рекомендується звернутися до професійних будівельників або підвищити свої навички будівництва, перш ніж починати будівництво зруба своїми руками.

Ось кілька порад щодо того, як побудувати дерев’яний будинок:

Будівництво зрубу вимагає терпіння, уваги до деталей і багато праці. Але при правильному розумінні та правильному підході ви зможете створити красиву та функціональну кабіну, якою ви будете насолоджуватися довгі роки. Не забудьте не поспішати, бути організованим і насолоджуватися процесом будівництва каюти вашої мрії.

Виявляється, більший ступінь міцності має північна сторона колоди, тому саме вона повинна бути із зовнішнього боку споруди. Сама сторона визначається за допомогою зрізу колоди за товщиною його річних кілець - вони товщі з південного боку стовбура. Особливо вдалою стане ваша покупка, якщо вам потрапить зимовий ліс хвойних порід. Перевірити зимовий ліс чи ні, можна за допомогою йоду - нанесіть кілька крапель на зимову деревину, і вона, оскільки містить крохмаль, забарвиться у фіолетовий колір.

Інші цікаві статті про будівництво дерев'яних будинків - традиційні та інноваційні технології


Будинки з дерева та їх види

Різновиди дерев'яних будинків


Будинок з термобрусу

Будівництво будинку з утепленого клеєного бруса


Зроблений з колод будинок

Нюанси будівництва будинку з колод


Оциліндровані колоди в будівництві

Виробництво та застосування в будівництві оциліндрованих колод


Утеплювачі для дерев'яного будинку

Пакля, льноватин і джут як утеплювач дерев'яного будинкуЦоколь, відмостка та облицювання дерев'яного будинку

Оштукатурювання цоколя, облаштування вимощення та облицювання дерев'яного рубаного будинку


Шліфування зрубу взимку

Шліфування зрубу: як шліфувати стіни дерев'яного будинку взимку


Як зібрати зруб

Особливості будівництва зрубу


Повернутись читати про будинок із деревини - брус, зруб чи каркас

Будівництво дерев'яних будинків - традиційні та інноваційні технології - читати далі...