Будинок зі скляних пляшок


Будинок зі скляних пляшок - це особлива будівля, яка складається з використаних скляних пляшок, ідея якої полягає в тому, щоб показати, як вторинна переробка відходів може бути застосована в будівництві.

Навіщо купувати цеглу, коли є достатньо скляних пляшок.

У світі все більше людей звертають увагу на проблеми навколишнього середовища та постійно шукають нові способи розв'язання цих проблем. Один з цих способів - вторинна переробка відходів. Будинок зі скляних пляшок є прикладом того, як вторинна переробка може бути застосована в будівництві.

Фотографії де навіщо купувати цеглу, коли є достатньо скляних пляшок.

Будинки з дешевої сировини - здійснена мрія вже багатьох тисяч людей. Це екологічна та стильна споруда, яка стала популярною у багатьох країнах світу. Під Київом виріс справжній скляний будинок. Місцевий мешканець вирішив: ні до чого пропадати гарній склотарі. Він пристосував її для господарських та будівельних потреб. У результаті він отримав дешеву, екологічну та теплу будівлю, яка за довговічністю не поступається цегляному будинку. Українські еко-активісти продемонстрували свої незвичайні таланти, побудувавши у селі Новий Петрівці на Київщині Будинок зі скляних пляшок. Ця незвичайна споруда привертає увагу своєю оригінальністю, але головне, що цей будинок є відображенням екологічної спрямованості та практичного застосування вторинної переробки відходів.

Основний матеріал, який використовується у будівництві цього будинку - скляні пляшки. Вони розташовані таким чином, щоб утворити міцну та надійну конструкцію. Крім того, скляні пляшки дозволяють пропускати світло, що дозволяє зменшити кількість електричної енергії, яка необхідна для освітлення будівлі. Горлячки пляшок цієї будівлі лише в деяких місцях видно. Здебільшого вони приховані під бетонним шаром. В принципі, це не складно зробити за наявності достатньо великої кількості порожніх скляних пляшок.

Інші цікаві статті про рециклінг та використання відходів у будівництві


Будинок зі скляних пляшок

Навіщо купувати цеглу, коли є достатньо скляних пляшок.


Повернутись читати про будинок із нетрадиційних матеріалів

Рециклінг та використання відходів у будівництві - читати далі...