Переваги технології "Корвуд"


Глиночурка має декілька переваг перед іншими видами будівництва. Перш за все, вона доступна і легко знаходиться на природі. Також вона достатньо легка для монтажу і доступна для ручного вкладання.

Переваги глиночурки перед іншими видами будівництва

Простота конструкції - Щоб викласти стіну з глиночурки, будівельнику ніколи не знадобиться піднімати нічого важчого за звичайні камінні дрова. Розчин дуже легко змішується в тачці і його виготовлення не становить жодної проблеми. Іншими словами, глиночурка має гнучку структуру і прості методи розміщення, що значно зручніше для застосування, ніж будівлі з інших матеріалів. Глиночурка також добре захищає приміщення від випадкового підводного впливу і захищає від обвалу фундаменту. Окрім того, глиночурка має довготривалий дизайн, котрий може бути просто оновлений за допомогою декоративних матеріалів.

Фотографії де переваги глиночурки перед іншими видами будівництва

Процес будівництва з цього матеріалу настільки простий, що навички легко засвоює навіть забудовник-початківець. Насправді, навіть діти, бабусі та бобри можуть збудувати будинок за технологією кордвуд. ) Економія Дрова для будівництва можна знаходити в лісі самому, використовувати відходи тартак і браковані пиломатеріали. Загалом, будь-яку деревину, яка виглядає за розмірами. Є дуже велика ймовірність, що дрова для стіни вдасться знайти зовсім безкоштовно, або за мізерну ціну.

Інші цікаві статті про будівництво будинків з глиночурки або як побудувати будинок з глини та колод.


Будівництво дому з глиночурки

Особливості мурування будинку з глиночурки


Найчастіщі питання про будинки з глиночурки

Питання, що виникають при будівництві будинків з колод та глини


Недоліки будівництва з глиночурки

Недоліки технології будівництва з колод та глини


Переваги технології "Корвуд"

Переваги глиночурки перед іншими видами будівництва


Технологія "Корвуд" або Гліночурка

Технологія будівництва "Корвуд" або так звана Гліночурка