Будівництво дому з глиночурки


Будівництво дому з глиночурки - це простий і ефективний спосіб захисту вашого будинку від атмосферної дії та від води. У сучасних будівлях з глиночурки наноситься протипожежна захистна фарба і засоби біозахисту.

Особливості мурування будинку з глиночурки

Муру вання будинку з глиночурки є досить поширеним заходом у будівництві. У будівництві з глиночурки використовуються короткі, круглі шматки дерева, схожі на ті, що зазвичай використовуються як дрова. Тому цей спосіб будівництва є дуже ресурсозберігаючим, тому що в хід йде деревина, якій складно придумати інше застосування.

Фотографії де особливості мурування будинку з глиночурки

Будівля з глиночурки має стіни, які одночасно мають властивості ізоляції та термальної маси. Маса формується розчином кладки, який використовується для скріплення колод разом, а ізоляція виходить від самої деревини. з колод та глини, хоча такі стіни самі по сильних стінах, які можуть витримувати значні навантаження. Цей метод будівництва демонструє як можна створити затишне та красиве житло одночасно. Процес зведення стін з глиночурки аналогічний укладання бутового каменю в розчин, де кінці колод, що стирчать, створюють поверхню стіни так само, як у випадку з природним каменем. Зазвичай колоди не покриваються речовиною, яка є бар'єром від вологи, що дозволяє стінам «дихати» природним чином. У стіну можна також включати інші матеріали, наприклад, скляні пляшки, які пропускатимуть природне світло всередину будівлі.

Інші цікаві статті про будівництво будинків з глиночурки або як побудувати будинок з глини та колод.


Будівництво дому з глиночурки

Особливості мурування будинку з глиночурки


Найчастіщі питання про будинки з глиночурки

Питання, що виникають при будівництві будинків з колод та глини


Недоліки будівництва з глиночурки

Недоліки технології будівництва з колод та глини


Переваги технології "Корвуд"

Переваги глиночурки перед іншими видами будівництва


Технологія "Корвуд" або Гліночурка

Технологія будівництва "Корвуд" або так звана Гліночурка