Кам'яні будинки та все про будівництво будинку з каменю

Головна перевага кам'яного будинку, це його міцність та довговічність. Таке житло стійке і до ураганів, і до вогню, і до багатьох інших руйнівних впливів природи.
Втім, такий матеріал має й недоліки — високу тепловтрату, необхідність у потужному і дорогому фундаменті та додатковому утепленні. Також до недоліків кам'яного будинку можна віднести виникнення вогкості, якщо не підтримувати безперервність опалення приміщень.

Фотографії де кам'яні будинки та все про будівництво будинку з каменю

Кам'яний будинок, це надійна та міцна будова, яка може простояти не одне століття. Будинок з каменю покликаний створювати відчуття надійності та захищеності, адже стіни будинку з натурального каменю мають дуже великий запас міцності. Незважаючи на те, що камінь - природний матеріал, його здатність зберігати тепло знаходиться не на високому рівні, тому такий будинок потребує додаткового утеплення з натурального матеріалу.

Камінний будинок

Камінь вигідно використовувати швидше для облицювання будинків, тому що його стійкість до руйнівних факторів навколишнього середовища досить висока, а тольщина не велика, що позитивно вплине як на вагу удома, так і на його енергозберігаючі характеристики. Камені різних кольорів та розмірів також укладають у мозайку, що надає і так гарному матеріалу додаткової вишуканості.

Будинок з каменю

Сучасні технології дозволяють створити із звичайного каменю безліч цікавих декоративних виробів. Так як кам'яна обробка не дешева, її використовують для створення інтер'єру в класичному стилі та підкреслюють статусність та солідність замовника.

У міській квартирі кам'яні деталі використовуються не так широко, як у заміських будинках. Найчастіше замовник бажає обкласти будинок каменем і зробити кам'яну підлогу, щоб створити ефект середньовічного замку. А чому б і ні? Адже зараз технології настільки досконалі, що створюють міцне кам'яне покриття та його неможливо відрізнити від старовинної кам'яної кладки.

Кам'яний будинок