Будинок з термобрусу


Клеєний утеплений брус є матеріалом для будівництва будинків, що складається з двох зовнішніх панелей з деревини і матеріалом ізолювання, таким як целюлозна ізоляція або піноскло, що робить будинок більш енергоефективним

Будівництво будинку з утепленого клеєного бруса

Нерідко можна зустріти пропозиції будівельних компаній про зведення будинків із утепленого клеєного бруса. Що ж являють собою будинки побудовані з деревини, обробленої із застосуванням нових технологій? Суть технології виробництва, такого роду, бруса полягає в з'єднанні двох зовнішніх ламелей дерев'яними перемичками з проміжками в 50 см і об'єм, що утворився між ними, наповнюється целюлозою або піноском, це дозволяє зменшити витрати на опалення. Клеєний утеплений брус також має високу міцність і стійкість до розтягування, згину та зміщення, що забезпечує довговічність будівлі.

Фотографії де будівництво будинку з утепленого клеєного бруса

Термобрус

Клеєний утеплений брус має багато переваг у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Він є екологічно чистим, має високу енергоефективність, добре зберігає тепло в будинку і не створює містків тепла. Будинки з такого роду брусу дуже міцні та стійкі до зовнішніх впливів, мають довгий термін експлуатації та мінімальну термінову потребу у ремонті. Крім того, клеєний утеплений брус дозволяє створити будинок зі збалансованим вологовідведенням та високою паропроникністю. Це забезпечує здорове та комфортне мікрокліматичне середовище у будинку та запобігає появі плісняви та грибка. Із зростанням популярності екологічних матеріалів та збільшенням уваги до енергоефективності будинків, клеєний утеплений брус стає все популярнішим в будівництві. Це не тільки дозволяє створити енергоефективні та екологічно чисті будівлі, але й вигідно з економічної точки зору, тому що вартість будівництва з такого роду брусу порівняно невелика.

Інші цікаві статті про будівництво дерев'яних будинків - традиційні та інноваційні технології


Будинки з дерева та їх види

Різновиди дерев'яних будинків


Будинок з термобрусу

Будівництво будинку з утепленого клеєного бруса


Зроблений з колод будинок

Нюанси будівництва будинку з колод


Оциліндровані колоди в будівництві

Виробництво та застосування в будівництві оциліндрованих колод


Утеплювачі для дерев'яного будинку

Пакля, льноватин і джут як утеплювач дерев'яного будинкуЦоколь, відмостка та облицювання дерев'яного будинку

Оштукатурювання цоколя, облаштування вимощення та облицювання дерев'яного рубаного будинку


Шліфування зрубу взимку

Шліфування зрубу: як шліфувати стіни дерев'яного будинку взимку


Як зібрати зруб

Особливості будівництва зрубу


Повернутись читати про будинок із деревини - брус, зруб чи каркас

Будівництво дерев'яних будинків - традиційні та інноваційні технології - читати далі...