Саманний будинок або будинок із саманних блоків

Саман - це суміш соломи та глини. Будівництво будинку з цього матеріалу було випробувано протягом багатьох поколінь, оскільки вже наші далекі предки Перси та Ассирійці використовували саманні будинки для житла. Крім довговічності будинок із саману так само має корисні для організму властивості, у ньому утворюється здоровий мікроклімат. Так само як будинок із соломи, саманний будинок має низьку теплопровідність і забезпечує хорошу звукоізоляцію.

Фотографії де саманний будинок або будинок із саманних блоків

Саман

Поряд з великим вибором будівельних матеріалів, багато хто скептично поставиться до такого варіанту, як саман. Проте марно. Будинок із саману відрізнятиметься досить високою міцністю, надійністю. Таке житло прослужить вам довгі роки, і ви почуватиметеся в абсолютній безпеці, оскільки його вогнетривкість убереже вас від пожежі. Таку властивість саман набув завдяки наявності у його складі глини. Також із саману роблять цеглу, яка потім широко використовується в будівництві печей, камінів і димоходів. у використанні не підійде. Хоча він і має безліч переваг, але на виготовлення такого роду цеглин буде потрібно досить довгий час. Самі поміркуйте, адже на великий будинок буде потрібно багато цегли. А процес виготовлення таких займе у вас не менше місяця, а то й більше.

Будинок із саману

Але якщо ви задумали збудувати невеликий будиночок, то самановий матеріал те, що потрібно. Слід зазначити, що в результаті такий будиночок виглядатиме набагато привабливіше за своїх сусідів. Зазвичай, дивлячись на таку будову, з'являються асоціації з казковими хатинками. А якщо ви з любов'ю підійдете до оформлення внутрішнього інтер'єру, то це стане найулюбленішим місцем відпочинку не тільки для вас, а й для всієї родини.